Аспірантка ІХХТ Львівської політехніки отримуватиме академічну стипендію Кабінету Міністрів України

За матеріалами сайту МОН
Герб Львівської політехніки

Уряд призначив академічні стипендії Кабінету Міністрів України 100 студентам вищих навчальних закладів та 24 аспірантам. Відповідне розпорядження було прийнято 14 червня 2017 року під час засідання Кабміну.

Стипендіатів було відібрано згідно з пропозиціями вищих навчальних закладів. Попередньо кандидатури також розглядали вчені ради вишів та погоджували з органами студентського самоврядування.

Серед стипендіатів – аспірантка кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Василина Кір’янчук.

Студенти університетів, академій та інститутів отримуватимуть 2100 гривень на місяць, а аспіранти – 5664 грн.