Аспірантка кафедри ХТПП пройшла дослідницьке стажування у Технічному університеті Кошице

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Фото зі стажування

Аспірантка кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Анастасія Кучеренко побувала у Технічному університеті міста Кошице в рамках Національної стипендіальної програми Республіки Словаччина.

Заплановані програмою дослідження відбувались на кафедрі технологій, матеріалів та автоматизованого виробництва факультету машинобудування. Дослідження були націлені на розроблення ефективної технології одержання високотехнологічних металонаповнених полімерних композитів.

За час перебування в Технічному університеті міста Кошице Анастасія Кучеренко ознайомилася з лабораторіями кафедри і наявним в них технологічним та дослідницьким обладнанням. Під керівництвом доцентів Людмили Дулебової та Івана Гайдоса було виконано низку експериментальних досліджень з подальшим обговоренням отриманих результатів із завідувачем кафедри технологій, матеріалів та автоматизованого виробництва професором Емілем Спішаком.