Аспірантка кафедри ХТНР Мар’яна Шепіда успішно захистила кандидатську дисертацію

Кафедра ХТНР Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

27 лютого 2020 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.03 відбувся публічний захист дисертації Шепіди Мар’яни Володимирівни «Осадження наноструктурованих металів (Аg, Аu, Рd) на кремній електролізом і гальванічним заміщенням з розчинів DMSO та DMF», що подана на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.03 – технічна електрохімія.

Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, професор кафедри хімії і технології неорганічних речовин Кунтий Орест Іванович.

Мар’яна Шепіда 2019 закінчила аспірантуру в Національному університеті «Львівська політехніка» та вчасно подала роботу в спеціалізовану вчену раду. Зараз працює на посаді молодшого наукового співробітника дослідницької групи з виконання проєкту, що фінансується з держбюджету.