Аспірантка кафедри ЕЛІ виступила з доповіддю про енергозберігаючі технології у Варшаві під егідою проєкту NAWA ENHANCE

Кафедра електронної інженерії Львівської політехніки
Фото із симпозіуму

Аспірантка кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки Наталія Кузик за сприяння Центру міжнародної освіти Університету і польських партнерів виступила з доповіддю про енергозберігаючі технології на Міждисциплінарному симпозіумі у Варшавській політехніці.

Наталія провадить дослідження у галузі органічної електроніки й розповіла про важливість цього напряму для сталого розвитку. Її доповідь зосереджувалася на нових матеріалах і технологіях, які можуть змінити електроніку майбутнього.

Міждисциплінарний симпозіум став платформою для обміну досвідом та співпраці між молодими вченими з різних країн, спрямованою на спільну побудову сталого та інноваційного світу.

Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму