Аспірант кафедри ЕЛІ провів профорієнтаційну зустріч з учнями ліцею № 1 Звягельської міської ради

Кафедра електронної інженерії Львівської політехніки
Фото із зустрічі

10 березня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки відбулася зустріч учнів 10-х та 11-х класів ліцею № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (Житомирська область) з аспірантом кафедри ЕЛІ, головою профбюро аспірантів Львівської політехніки Сергієм Мельниковим.

Гість розповів ліцеїстам про Університет, про спеціальність, за якою здійснюється підготовка фахівців на кафедрі електронної інженерії, ознайомив із компонентами освітньо-професійної програми, наголосив, що в процесі навчання майбутні студенти отримають професійні знання і практичну підготовку розроблення, виробництва, експлуатації та обслуговування електронної техніки (аналогової, цифрової, мікропроцесорної та комп’ютерної), набудуть умінь побудови та використання сучасних програмних засобів. А також повідомив про можливості працевлаштування у провідних компаніях.

Під час зустрічі учні отримали багато цікавої інформації, яка допоможе їм у виборі майбутньої професії.