Asolution Hub – унікальний проєкт Tech Startup School і Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

За матеріалами сайту ДІФКУ
представник Asolution Hub

Сьогодні розвиток та підтримка інноваційних проєктів – ключова задача як для держави, так і для бізнес-спільнот. Державна інноваційна фінансово-кредитна установа разом з Tech Startup School Національного університету «Львівська політехніка» створили унікальний проєкт у місті Львові – Asolution Hub. Це платформа, на якій міжнародні та вітчизняні компанії мають змогу розв’язати проблемні задачі стратегічного чи операційного характеру в найбільш оптимальному та економічно вигідному форматі.

Платформа спрямована на максимально швидку допомогу замовнику в реалізації проєкту. Адже спеціалісти хабу беруть на себе такі напрями роботи як пошук команди, відбір кваліфікованих спеціалістів, розробку технічного завдання, а також контролюють якість та терміни виконання проєкту. Слід зазначити, що в конкурсі виконавців можуть брати участь також і студенти.

Наразі команда Asolution Hub займається розробкою та впровадженням замовлення з Данії зі створення IT-рішення. Успішно пройдено перший етап і йде активна робота на другому етапі цього проєкту.

Завдяки передовому науковому, інтелектуальному та винахідницькому потенціалу Tech StartUp School та ДІФКУ як структури, що володіє базами експертів, інвесторів, проєктів та виступає оператором Фонду підтримки винаходів, платформа Asoulution Hub надає кваліфіковану підтримку за такими напрямами:

• аутсорсинг та консалтинг;
  • краудфандинг;
  • виготовлення прототипів;
  • навчально-розвиваючі програми від пре акселераційних до МВА;
  • медіація;
  • супровід реєстрації патентів та ліцензій;
  • підтримка запуску сатрапів;
  • бухгалтерський облік та юридичний супровід;
  • унікальний доступ до провідних інноваційних рішень ринку України.

Унікальність хабу та фундаментальна підтримка, яку надає ДІФКУ, мають за мету не лише створити міцну платформу, а й підтримувати її для розвитку, взаємодії інноваційних спільнот та реалізації новаторських проєктів.