Архітектори Львівської політехніки беруть участь у роботі над проектом реконструкції вулиці Бандери

За матеріалами порталу «Твоє місто»
Герб Львівської політехніки

У Львові триває робота над проектом реконструкції вулиці Бандери. Мешканцям обіцяють появу нового громадського простору, який буде зручним і доступним для всіх. Під час воркшопу активісти й урбаністи обговорювали, якою вони хочуть бачити вулицю у майбутньому.

Антон Коломєйцев, архітектор, викладач кафедри архітектурного проектування Національного університету «Львівська політехніка», під час своєї презентації у рамках воркшопу розповів про досвід облаштування вулиць у Відні. Зокрема, учасники зустрічі позитивно відреагували на ідею створення на вулиці Бандери «припіднятих» квітників, як на віденській Ottakringer Straße.

За словами Антона Коломєйцева, такі квітники не лише відгороджують пішоходів від шуму й загазованості проїзної частини, а й створюють своєрідний психологічний захист, дають відчуття затишку.

Як зазначають організатори воркшопу, планування вулиці має завершитися до 2017 року. Реалізація проекту (безпосередньо реконструкція) триватиме упродовж 2017–2018 років.