Архітектори Львівської політехніки братимуть участь у воркшопі «Пошук ідей» щодо будинку Терлецьких

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
воркшоп «Пошук ідей» щодо будинку Терлецьких

У Львові з 7 до 12 жовтня 2019 року в Пороховій Вежі триватиме архітектурний воркшоп «Пошук ідей» щодо будівлі на вул. Сахарова, 52 (так званого будинку Терлецьких). Мета воркшопу – напрацювати ґрунтовну концепцію подальшого розвитку будівлі, на основі якої можна розробити ескізний проєкт з подальшою розробкою робочої документації і реалізацією.

Організатори:

• Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України;
  • Національний університет «Львівська Політехніка»;
  • Управління архітектури та урбаністики Департаменту містобудування.

У воркшопі братимуть участь студенти й викладачі Національного університету «Львівська політехніка» та професійні архітектори зі Львова, розділені на декілька команд.

Результатом воркшопу мало би стати комплексне рішення у вигляді аналізу, схем та власних рекомендацій, а також фасадів та об’ємно-просторової візуалізації. За мету поставлено отримати напрацювання, які б розв’язали питання навколо будівлі.

Програма заходу