Архітекторів Львівської політехніки запрошують на вебінар «Будівництво бомбосховищ: досвід Ізраїлю»

Кафедра архітектурного проектування Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

5 квітня 2022 року відбудеться онлайн-семінар «Будівництво бомбосховищ: досвід Ізраїлю», який організовує кафедра архітектурного проектування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки.

Це – зустріч із представниками Shapir Group, провідної компанії Ізраїлю в галузі будівництва, розвитку та інфраструктури, яка має професійний досвід у всіх сферах цивільного будівництва (мости, дороги і розв’язки, морські роботи, комерційні та житлові об’єкти). Основне питання семінару – практика проектування і будівництва бомбосховищ.

Спікери:

• Яков Лєбєдєв – керівник інженерного відділу кар’єрних розробок і асфальтової промисловості, головний уповноважений з міжнародних операцій;
  • Шимон Слуцкий – інженер тендерного відділу, керував заводом залізобетонних конструкцій.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom. Початок о 12:00.