Відомий італійський архітектор Аттіліо Террані прочитає лекцію у Львівській політехніці

Організатори заходу
Архітектор Аттіліо Террані

29 червня 2019 року в рамках Міжнародного фестивалю архітектури і мистецтв «Вежа», що проходить щорічно у Львові й одним зі співорганізаторів якого є Національний університет «Львівська політехніка», відбудеться лекція відомого італійського архітектора Аттіліо Террані.

Професор Террані закінчив Політехнічний університет у Мілані, зараз викладає в Міланській Політехніці, був запрошеним професором в Австралії, Німеччині та Іспанії. Він поєднує архітектурну практику з теоретичними працями, в яких досліджує архітектуру модернізму.

Місце проведення заходу – головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», Інститут архітектури. Початок о 12:00.

Архітектор Аттіліо Террані прочитає лекцію у Львівській політехніці Архітектор Аттіліо Террані прочитає лекцію у Львівській політехніці