Англомовний науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing» включено у наукометричну базу Scopus

Редакція журналу
Mathematical Modeling and Computing

Редакція наукового журналу «Mathematical Modeling and Computing» повідомляє, що Консультативна рада з питань контенту (CSAB) 9 серпня 2018 року прийняла рішення про включення англомовного наукового журналу «Mathematical Modeling and Computing» у наукометричну базу Scopus.

Англомовний науково-технічний  журнал «Mathematical Modeling and Computing» («Математичне моделювання та інформаційні технології») видають спільно Національний університет «Львівська політехніка» та Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача НАН України. Головний редактор видання – ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.

англомовний науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing»