«Школа експортера для початківців», одним з організаторів якої є Національний університет «Львівська політехніка», триває.
Учасники розпочали навчання за програмою модуля 3 «Митне оформлення експортних операцій та набуття статусу уповноваженого експортера». Провідний лектор – Андрій Тодощук, к.е.н., доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки, президент «Асоціації професійних митних посередників».
![в Школі експортера для початківців](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/zmd-shke-2020-1.jpg?itok=al5cKrYo)
![в Школі експортера для початківців](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/zmd-shke-2020-2.jpg?itok=yFHaYTNC)
![в Школі експортера для початківців](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/zmd-shke-2020-3.jpg?itok=04QQbCwN)