Поради першокурсникам. Паралімпійський чемпіон Андрій Демчук: чергувати навчання і спорт корисно

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
Андрій Демчук

Андрій Демчук, асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, золотий призер із фехтування на шаблях XV Паралімпіади в Ріо:

– Спорт у житті кожного студента має відігравати важливу роль. Бо, найперше, це добре для здоров’я, по-друге, як не крути, у наш час має значення, як молоді люди виглядають. Тож, якщо хочете виглядати гарно, спокусливо, «підкачано», то спорт є легким способом досягти цього.

Потрібно відпочивати як від навчання, так і від спортивних навантажень, чергуючи їх – таке перемикання є дуже корисним. Поєднувати навчання і спорт важко, але можливо завдяки достроковому складанню сесій. Бо, якщо гадаєте, що студентам-спортсменам оцінки ставлять лише за їхні спортивні досягнення, то це не так. Не буду лукавити, спорт забирав багато часу від мого начального процесу, але я вдячний Політехніці й спорту, що вони зробили мене таким, яким я є зараз.

Андрій Демчук Андрій Демчук