Alumni.Live повертається: онлайн-зустріч з випускницею Анастасією Чайківською

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Анастасія Чайківська

Вже стало традицією запрошувати випускників до альма-матер, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей Alumni.Live, у яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.

Гостею чергової онлайн-зустрічі стане Анастасія Чайківська, яка поділиться власним професійним досвідом, розповість про українізацію товарів відомих брендів, історію та плани благодійного фестивалю українських виробників «Гармидер» та з радістю відповість на ваші запитання. Вмикайтеся у зазначений час на нашій сторінці.

Деталі про випускницю:

• Customer Success Manager в YouTeam;
  • співорганізаторка фестивалю «Гармидер»;
  • учасниця проєкту «Права без хабарів».

Зустріч відбудеться 26 жовтня 2022 року на сторінці Львівської політехніки в Інстаграм. Початок о 13:00.