Вже стало традицією запрошувати випускників до Альма матер, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей Alumni.Live, у яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.
Гостею чергової онлайн-зустрічі стане Богдана Воят – позаштатна радниця омбудсмена Республіки Італія Маріно Фарделлі, проєктна менеджерка у Sigma Software. Під час зустрічі обговоримо навчальний і професійний шлях, зацікавлення італійською мовою та важливість нагадування про події в Україні на всіх можливих майданчиках, зокрема закордонних.
Зустріч відбудеться 27 березня 2024 року, початок о 15:00.
Вмикайтесь у зазначений час на сторінці Львівської політехніки в Інстаграмі!
![Богдана Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/alum-031.jpg?itok=6BCLi26v)
![Богдана Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/alum-051.jpg?itok=GsDB2dD8)
![Богдана Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/alum-042.jpg?itok=QAobLAll)