Alumni.Live: онлайн-зустріч з випускником Львівської політехніки Данилом Цьвоком

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Данило Цьвок

Вже стало традицією запрошувати випускників до Альма матер, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей Alumni.Live, у яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.

Гостем наступної онлайн-зустрічі стане Данило Цьвок – випускник Університету, Technology Lead у Metinvest Digital, співорганізатор проєкту «Мамо, я бачу війну», з яким обговоримо його професійний шлях, роль інтелектуальної власності в економічному та соціальному розвитку держави, а також дізнаємося деталі проєкту «Мамо, я бачу війну».

Зустріч відбудеться 11 травня 2023 року, початок о 13:00.

Вмикайтесь у зазначений час на сторінці Львівської політехніки в Інстаграмі!

Данило Цьвок Данило Цьвок