Alumni.Live: онлайн-зустріч із випускницею Львівської політехніки Тетяною Маслак

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Тетяна Маслак

Вже стало традицією запрошувати випускників до Альма матер, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей Alumni.Live, у яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.

Гостею наступної онлайн-зустрічі стане Тетяна Маслак, аспірантка кафедри економіки підприємства та інвестицій, голова громадської організації «Молодіжний простір: Ініціатива, Інтелект, Інновації», з якою обговоримо її вибір наукового шляху, можливості для студентів та аспірантів і пригадаємо, як втілювалася ідея створення першого студентського молодіжного простору на території нашого університету.

Зустріч відбудеться 30 травня 2023 року, початок о 13:00.

Вмикайтесь у зазначений час на сторінці Львівської політехніки в Інстаграмі!