Alumni.Live: онлайн-зустріч із випускником Львівської політехніки Володимиром Беньом

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Володимир Беньо

Вже стало традицією запрошувати до Альма-матер випускників, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей Alumni.Live, на яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.

Гостем наступної онлайн-зустрічі стане Володимир Беньо, з яким обговоримо його професійний досвід, участь у громадських організаціях та громадських радах, питання культури благодійності, адже Володимир також є співзасновником та операційним директором Благодійного фонду Hope.ua.

Зустріч відбудеться 30 березня 2023 року в прямому етері на сторінці Львівської політехніки в Інстаграмі. Початок о 12:00.

Тож вмикайтесь у зазначений час на нашій сторінці!