Активних студентів запрошують до участі у таборі Active Citizens Camp в режимі онлайн

House of Europe
Заставка до заходу

House of Europe запрошує проактивних студентів приєднатися до Active Citizens Camp, щоб зустріти молодих лідерів з усієї України та навчитися згуртовувати людей навколо корисних проєктів.

Завдяки участі в проєкті учасники зможуть усвідомити свою мотивацію займатися змінотворенням, навчитися вести ефективний діалог та планувати сталі соціальні ініціативи, зрозуміти, як стати лідером та втілювати соціальні інновації. А нові знання одразу ж застосують на практиці, розробивши проєкт разом з іншими учасниками.

Табір Active Citizens Camp проходитиме в режимі онлайн з 29 листопада до 15 грудня 2021 року по будніх днях з 15:00 до 18:00.

Дедлайн – 24 листопада.

Докладніше – на сторінці House of Europe у соцмережі Фейсбук.