«Академія перших можливостей»: Львівська обласна військова адміністрація оголошує новий відбір стажерів

Львівська обласна військова адміністрація
Заставка до матеріалу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Львівська обласна військова адміністрація оголошує новий набір кандидатів для участі в програмі стажування «Академія перших можливостей». Стажування розпочнеться 17 листопада 2023 року, в День студента, із зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким.

Критерії, яким мають відповідати кандидати у стажери:

• громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  • творче, аналітичне мислення та організаційні навички, здатність аналізувати завдання та приймати обґрунтовані рішення, а також вміння організовувати свою роботу й управляти часом;
  • здатність ефективно комунікувати і працювати в команді;
  • мотивація до розвитку та ініціативність.

Відбір триватиме з 1 до 13 листопада включно.

Якщо ви зацікавлені у стажуванні в ЛОВА та відповідаєте зазначеним критеріям, заповніть онлайн-анкету. По детальну інформацію звертайтесь у відділ персоналу та нагород апарату ЛОВА, тел.: 2-999-224, Оксана Цісінська.

Докладніше про проєкт