Академія Cisco при Львівській політехніці підбила підсумки ініціативи Safer Internet Day Challenge 2021

Академія Cisco при Львівській політехніці
Заставка заходу

Ось уже кілька років Центр підтримки інструкторів Академій Cisco Національного університету «Львівська політехніка» є активним учасником організаційних комітетів багатьох короткострокових та довгострокових всеукраїнських ініціатив багаторічного партнера – компанії Cisco, які спрямовані на підвищення рівня обізнаності та покращення компетентностей учнів, вчителів, студентів, викладачів у сфері інформаційних технологій, кібербезпеки та Інтернету речей.

15 березня 2021 року офіційно завершився основний етап ініціативи Safer Internet Day Challenge 2021. У зоні підтримки Центру підтримки інструкторів Академій Cisco Львівської політехніки цього року перебувало чотири області: Львівська, Волинська, Рівненська, Закарпатська. Отож, можна підбити певні підсумки:

• залучено майже 3000 учасників (учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, вчителів, студентів та викладачів коледжів);
  • залучено близько 80 навчальних закладів (школи, ліцеї, гімназії, ПТНЗ, коледжі);
  • успішно опрацювали матеріал, пройшли фінальне оцінювання й отримали відповідний сертифікат більше 1250 учнів та студентів;
  • опанували запропонований до вивчення в межах ініціативи курс «Вступ до кібербезпеки», успішно здали фінальне тестування й отримали цифрові бейджі більше 250 учасників;
  • продовжують опановувати курс «Вступ до кібербезпеки» більш ніж 1000 учасників.

Приємно, що у двадцятку кращих в Україні за показником охоплення слухачів увійшли два навчальні заклади регіону:

• Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інфокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Ліцей «Львівський» Львівської міської ради.

У кожному з них ініціативою було охоплено близько 100 слухачів.