Академічна мобільність викладачів кафедри ТБСФБ у Франції в рамках програми Еразмус+

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
В Університеті Тулуза ІІІ Поль Сабатьє

У рамках програми академічної мобільності Еразмус+ викладачі кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології ІХХТу Національного університету «Львівська політехніка» – к.х.н., доцент Олена Федорова і к.т.н., доцент Романа Петріна – провадили наукові дослідження в Університеті Тулуза ІІІ Поль Сабатьє (Франція), зокрема в лабораторії SPCMIB та на кафедрі біохімії факультету фармації.

Представниці Львівської політехніки провели перемовини щодо подальших спільних досліджень, які відповідають інтересам обох сторін. У Центрі міжнародних зв’язків приймаючого університету обговорили низку питань щодо можливості стажування науковців, аспірантів, докторантів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології ІХХТ, програми «Візит-професор» та «Гостьовий лектор». Підготовлено двосторонню угоду щодо одержання подвійних дипломів для студентів кафедри ТБСФБ.

В Університеті Тулуза ІІІ Поль Сабатьє В Університеті Тулуза ІІІ Поль Сабатьє В Університеті Тулуза ІІІ Поль Сабатьє