Академічна мобільність на кафедрі теоретичної та практичної психології Львівської політехніки

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фото із заходу

Упродовж 16–20 травня 2022 року викладачі кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки – доктор філософії, асистент Марія Клименко та к.псих.н., доцент Марія Мищишин – брали участь у тренінгу академічної мобільності програми Erasmus+ на базі університету Бабеш-Бояїй (UBB, Universitatea Babeș-Bolyai) у місті Клуж-Напока (Румунія).

Міжнародний тиждень академічної взаємодії об’єднав фахівців з України, Румунії, Німеччини, Туреччини, Португалії, Словаччини та Молдови. Обмінювались досвідом організації кризової психологічної допомоги на базі університету, використанням нейропсихологічних методів в оптимізації освітнього процесу, імплементуванням якісних і кількісних методів дослідження у психології та педагогіці.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу