Абітурієнти Криму можуть за спрощеною системою вступити «на бюджет» до Львівської політехніки

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
Герб Львівської політехніки

Абітурієнти Криму можуть за спрощеною системою вступити «на бюджет» до 12 українських вищих навчальних закладів. Для реалізації проекту створено 12 освітніх центрів «Крим – Україна», які діятимуть при вишах у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі.

Навчання передбачено у вишах різних напрямків спеціалізації, серед яких Національний університет «Львівська політехніка», Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Університет банківської справи НБУ, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Запорізький національний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Херсонська державна морська академія та інші.

Центри почнуть працювати 19 червня і завершать свою роботу 30 вересня 2017 року.

Освітній центр «Крим – Україна» у Львівській політехніці