8 студентів ІНЕМ упродовж семестру навчатимуться у Вищій технічній школі Оствестфален-Ліппе (Німеччина)

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Університет прикладних наук і мистецтв, м. Лемго

На кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбувся конкурсний відбір студентів на семестрове навчання у 2022/2023 навчальному році в Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe (TH OWL), University of Applied Sciences and Arts (Lemgo, Germany).

Співпраця кафедри маркетингу і логістики з університетом у Німеччині щодо можливостей для студентів відбувається за програмою мобільності Erasmus+ KA 107.

Для навчання на бакалавраті та в магістратурі Університету прикладних наук і мистецтв Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе (м.Лемго, Німеччина) обрано 8 студентів Інституту економіки і менеджменту:

• Марія Велика
  • Уляна Шибунька
  • Софія Шпотюк
  • Анастасія Пляшко
  • Вікторія Андрухів
  • Діана Бурдейна
  • Лілія Кузьмич
  • Олеся Коберська

Вітаємо переможців конкурсного відбору і бажаємо цікавого навчання!