30 серпня студентів та випускників Львівської політехніки запрошують на Ярмарок вакансій

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
«Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»

Львівська політехніка завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток талановитої молоді та працевлаштування випускників і студентів. Тож пропонуємо скористатися кар’єрними можливостями в рамках онлайн-заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!».

Захід проводить Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді», яка понад 23 роки розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. Основні напрями діяльності організації — активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень, розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація, впровадження програм із працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення.

Онлайн-ярмарок вакансій — це можливість для молодих спеціалістів знайти роботу, ознайомитися з актуальними вакансіями, які будуть потрібні на ринку праці найближчими роками, а також поліпшити свої навички працевлаштування.

Кожен учасник і учасниця ярмарку зможуть:

познайомитися з провідними роботодавцями нашої країни — від IT-галузі до технічних спеціальностей;

пройти співбесіду з українськими роботодавцями, здобути можливість працевлаштуватися та поліпшити своє фінансове становище;

познайомитися з іноземними роботодавцями і навіть пройти співбесіду в іноземній компанії;

дізнатися про актуальні тенденції на ринку праці та затребувані вакансії сьогодні й у майбутньому;

отримати дієві інструменти ефективного проходження онлайн-співбесіди та складання сучасного резюме.

На ярмарок будуть запрошені провідні роботодавці з таких галузей:

ІТ та комунікацій;

обслуговування і технічних напрямів;

онлайн-бізнесу в міжнародних компаніях.

Усіх охочих запрошують взяти участь у ярмарку 30 серпня на платформі ZOOM з 11:00 до 14:00.

Реєстрація за посиланням ТУТ.

Програму «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» реалізує ГО «Маріупольська Спілка Молоді» у межах проєкту Міжнародної організації з міграції та Державної служби зайнятості за фінансової підтримки уряду Японії.