20 науково-педагогічних працівників ІХХТ отримали сертифікати за програмою «Розвиток компетентностей викладача»

Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із вручення сертифікатів

Взаємодія закладів вищої освіти та бізнесу є важливою складовою забезпечення інноваційного переходу до економіки знань. Добрим прикладом такої діяльності є кількарічний проєкт «До вершин з Рошен», який Кондитерська Корпорація ROSHEN реалізовує у Львівській політехніці.

У межах програми «Розвиток компетентностей викладача» від Кондитерської корпорації ROSHEN відбулася низка тренінгів для заохочення викладачів Навчально-наукового інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки до підвищення професійного рівня викладацької майстерності. За погодженням із представниками Корпорації, які взяли на себе фінансову частину цієї програми, запросили тренерів із Києва та Львова.

― Через карантинні обмеження довелося перенести проведення тренінгів на травень-червень 2021 року. Та зате ми мали можливість зібрати слухачів наживо із безпосередньою участю тренерів і викладачів. Тоді відбулося три тренінги на теми: «Використання технік візуальної фасилітації в роботі викладача» (тренерка Юлія Кнюпа, Київ); «Групова динаміка. Сучасні методи навчання: зміна ролей викладача» (тренерка Неля Лебідь, Київ), «Вступ до Публічного виступу» (тренер Ігор Щербатий, Львів), ― зазначила завідувачка відділу навчання та розвитку персоналу Надія Любомудрова.

Кожен учасник Програми готував презентацію навчальних матеріалів свого курсу чи практичного/лабораторного заняття для студентів, демонструючи навички, отримані на тренінгах. За необхідності викладачі консультувалися із тренерами.

20 учасникам програми тренінгів, які успішно виконали всі завдання, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 90 годин.

― Досягнень і перемог у Львівській політехніці є дуже багато. Основою цих здобутків є праця і старання наших працівників, які через власні історії успіху формують успіх нашого університету. Ми розуміємо, що подальший прогрес ― неможливий без навчання, тому докладаємо максимум зусиль для створення додаткових можливостей підвищення кваліфікацій наших науково-педагогічних працівників, ― наголосила перед урочистим врученням сертифікатів проректорка з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Лілія Жук. ― Сьогодні маємо чудову нагоду ― підбити підсумки частини масштабного проєкту «До вершин з Рошен», зокрема програми «Розвиток компетентностей викладача». Ви маєте унікальну можливість ― працювати в цьому проєкті, адже ІХХТ ― єдиний інститут нашого університету, який має таку нагоду. Сподіваюся, що здобуті нові знання зможете втілювати і реалізовувати ще багато проєктів. Бажаю нових перемог і здобутків, щоб ви завжди були налаштовані на позитив!