14 викладачів ІХХТ отримають індивідуальні виплати у межах проєкту «До вершин з РОШЕН»

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Упродовж лютого та березня 2021 року проходив третій конкурс на здобуття індивідуальних доплат викладачам Інституту хімії та хімічних технологій (ІХХТ) від Кондитерської Корпорації РОШЕН.

Це один із напрямів Програми «Заохочення викладачів» у межах проєкту «До вершин з РОШЕН», який має на меті створення умов та мотивації до покращення професійного рівня викладання та участі у науковій діяльності.

Цього разу до участі на конкурс зголосилося 47 науково-педагогічних працівників ІХХТ, перемогу здобули ― 14.

Найактивнішими були представники кафедри хімічної технології переробки нафти та газу та кафедри хімії і технології неорганічних речовин, на другому місці ― кафедра хімічної інженерії.