Народна хорова капела студентів «Гаудеамус»

Народна хорова капела студентів створена в 1950 році.

У 1968 році за високу виконавську майстерність і своєрідне розкриття хорового мистецтва капелі присвоєно почесне звання «Народна».

Народна хорова капела студентів «Гаудеамус» — багаторазовий лауреат міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів хорового мистецтва.

За період діяльності капела здійснила численні творчі поїздки по Україні та за кордон, а саме: до Прибалтики, Росії, Білорусі, Вірменії, Грузії, Польщі, Словаччини, Австрії, Німеччини, Італії та Ватикану, де мала незабутню зустріч із його Святістю Папою Римським Іоаном Павлом ІІ та запис на радіо Ватикану духовної музики.

У 2011 році у Харкові на Всеукраїнському фестивалі хорових колективів технічних вузів «Співаюча феєрія» капела отримала почесне Перше місце.

2012 рік — третє призове місце у другому відкритому Європейському фестивалі — конкурсі духовної пісні «Я там де є Благословення».

У 2015 році Народна хорова капела студентів «Гаудеамус» успішно виступила у Львівському будинку органної музики з нагоди 65-ої річниці з дня заснування.

У квітні 2016 року капела взяла участь у другому фестивалі музичного мистецтва «Академія» молоді — молодим. А також спільно з хором Музичної академії ім.М.Лисенка виступила у Львівській філармонії.

Хорова капела налічує понад 60 студентів.

У репертуарі — твори авторів різних стилів та епох.

Головним диригентом та художнім керівником колективу є Юлія Дума, хормейстер — Роман Мачишин, концертмейстер — Ірина Биць.

Оновлено 1 місяць 1 тиждень тому