Методичні аспекти планування STEM-проєкту з використанням сучасних технологій

Автор / тренер семінару:

• Скрипка Ганна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Напрям навчання: Інтерактивні технології навчання.

Обсяг навчання: 8 годин.

Категорія слухачів курсу: для педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти.

Мета: навчання педагогів практичних навичок планування STEM-проєктів з використанням сучасних технологій.

Структура курсу:

• Тема 1. Поняття STEM-навчання, шляхи його реалізації в закладах освіти, стан впровадження в Україні та за кордоном.
  • Тема 2. Особливості планування навчального проєкту, роль і місце сучасних технологій на різних етапах його реалізації.
  • Тема 3. Розробка плану реалізації STEM-проєкту з використанням сучасних технологій.

Опис результатів навчальної діяльності:

• вдосконалення здатності обирати ефективні форми та методи навчання з урахуванням освітніх цілей, потреб та здатностей учнів, їхньої мотивації;
  • розвиток здатності до навчання  впродовж життя, самоосвіти та самоаналізу;
  • ознайомлення з можливими шляхами використання ІКТ на різних етапах реалізації навчального проєкту;
  • розробка плану реалізації STEM-проєкту з використанням сучасних технологій.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету "Львівська політехніка" на 8 годин.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) за результатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут