Керування додатковими модулями LMS Moodle. Відповіді на типові запитання адміністратора

Автор / тренер семінару

• Чайківський Тарас Володимирович, доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології органічних продуктів Національного університету «Львівська політехніка».

Напрям навчання: "Організація дистанційного навчання у закладі освіти".

Обсяг навчання: 8 годин.

Категорія слухачів курсу: для педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти.

Мета семінару: презентувати досвід використання додаткових модулів в Moodle для закладів освіти.

Компетентності, що вдосконалюватимуться / набуватимуться в процесі навчання:

• вдосконалення системи Moodle шляхом додавання мобільної версії;
  • формування навичок адміністрування управління блоками, модулями Moodle.

Структура курсу:

• Способи завантаження / видалення / налаштування додаткових елементів Moodle. Мобільна версія Moodle. Використання YouTube.

Опис результатів навчальної діяльності: навчитись створити відеозаняття безпосередньо у курсі Moodle без додаткової авторизації у сторонніх системах.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету "Львівська політехніка" на 8 годин.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) за результатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут