Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Студентська наука

Студенти нашої кафедри від третього курсу активно залучаються до науково-дослідних робіт, що можливо у двох формах: індивідуальна робота провідних науковців кафедри з окремими студентами та доручення виконання конкретних досліджень, або їх оброблення та аналізу під час виконання договірних робіт лабораторіями кафедри.

Студенти беруть участь в університетських та всеукраїнських олімпіадах, науково-технічних конференціях зі спеціальності. Кращі наукові роботи подаються на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

Відповідно до угоди про співпрацю з Вроцлавським Природничим університетом студенти ІІІ-ІV курсів мають можливість проходити навчально-наукову практику у м.Вроцлав (Польща).

Найкращі студенти мають можливість навчатися за скороченою програмою у Вищій школі Нойбранденбургу (Німеччина) із отриманням німецького диплому «магістр інженерії».

Наукова діяльність, також, дає можливість отримати студентам додаткові бали до загального рейтингу та продовжити дослідницьку роботу у аспірантурі.

Докладніше про наукові тематики та з ким можна поспілкуватися з науки читайте на сторінці «Професорсько-викладацький склад».

 

Студенти-геодезисти відзначаються своєю креативністю, творчістю, ідейністю. Наш інститут радо вітає таланти та дає всі можливості, щоб студенти їх відкрили.

Львів – молодіжне та творче місто. Різноманітні арт-кафе, творчі спільноти, кінотеатри, клуби. Атмосфера, яка вирує навколо, надихає до творчості.

У Львівській політехніці активно працює низка організацій, до яких можуть долучатися і наші студенти, серед них Колегія та профбюро студентів і аспірантів ІГДГ – організація, яка охоплює всі сфери студентського життя та стоїть на сторожі прав студентів. Головою профбюро ІГДГ є  Пашковенко Олександр Олександрович

Якщо Ви активний і прагнете проявити свої таланти не тільки у навчанні, візьміть участь у таких заходах:

Весна політехніки – щорічний фестиваль – конкурс талантів;

Осінь політехніки – щорічний КВК - фестиваль.

Проекти від Інституту координує команда колегії та профбюро ІГДГ.

Студенти - члени профспілки можуть скористатися знижками на відпочинок та оздоровлення на базах політехніки у смт. Славсько (зима) та Коблево (літо). Прийом заявок проводиться за 3 тижні до заїзду. Розклад заїзду та вартість путівки оновлюються. Слідкуйте за оновленнями на сайті.

Студенти-сироти, молоді сім’ї та студенти із малозабезпечених сімей можуть скористатися щорічною одноразовою допомогою.

Оновлено 1 рік 6 міс тому