Формувальне оцінювання - оцінювання для розвитку

Автор / тренер курсу

• Чала Марина Станіславівна, завідувачка науково-методичної лабораторії інформаційно-технологічної освіти інформатики Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Інформація про програму підвищення кваліфікації:

Напрям навчання: «Контроль якості навчання та основи тестування».

Обсяг навчання: 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Категорія слухачів курсу: педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

Мета курсу полягає у створенні розвивального освітнього середовища для освоєння методів та інструментів формувального оцінювання; підвищення якості методичної підготовки здобувачів освіти з оцінювання освітніх досягнень учнів основної та старшої школи відповідно до вимог Концепцепції «Нова українська школа»; сприяння побудові здобувачем освіти власної системи підтримки навчання школярів.

Компетентності, що вдосконалюватимуться / набуватимуться в процесі навчання: в процесі навчання на курсі буде поглиблено спільні для ключових компетентностей вмінь, зокрема критичне та системне мислення. Створено матеріали для формувального оцінювання з предмету викладання.

Коротко про курс: слухачі ознайомляться з історією виникненням поняття формувального оцінювання як стратегії навчання; елементами формувального оцінювання; спрогнозують ефективність застосування елементів формувального оцінювання у власній педагогічній діяльності; набудуть навички роботи з он-лайновими інструментами формувального оцінювання.

Стуктура курсу:

• Тема 1. Поняття «формувальне оцінювання».
  • Тема 2. Стратегії, техніки та інструменти формувального оцінювання.
  • Тема 3. Саморегуляція у навчальній діяльності  школярів.

Опис результатів навчальної діяльності: результатом навчання на дистанційному курсі буде створення власного пакету технік та інструментів для реалізації формувального оцінювання, вміння моделювання уроку з листами зворотного зв’язку на основі технології формувального оцінювання.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка» 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Тривалість навчання: 3 тижні.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) за результатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут