Зимова молодіжна школа «Економіка бізнесу» для старшокласників шкіл, ліцеїв, гімназій, студентів коледжів

Заставка зимової школи

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів взяти участь у Зимовій молодіжній школі «Економіка бізнесу», яка відбудеться 13–15 квітня 2022 року.

Метою заходу є формування початкових знань з економіки, підприємництва та бізнесу методами особистої і командної роботи під час економічного обґрунтування стартапів, бізнес-проєктів та управлінських рішень, інформування учасників про історію і традиції Національного університету «Львівська політехніка», можливості та перспективи навчання.

Захід відбуватиметься в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 10:00.

Реєстрація учасників