Зустріч «Жива мова від Андрія Содомори» у Львівській політехніці

Заставка зустрічі

Андрій Содомора – людина, до чиєї мови хочеться прислухатися затамувавши подих. Видатний письменник, перекладач античної літератури, професор класичної філології. Він завжди тонко відчуває світ і слово, він здатен помічати глибинне навіть у, здавалося б, звичному й буденному.

Зустріч із Майстром – нагода проговорити насущні та водночас вічні питання.

• Чи втрачаємо ми автентичність своєї мови?
  • До чого й до кого маємо бути уважнішими?
  • Як впливає на сьогодення та його відтворення в мистецтві теперішня війна?
  • Що до нас, у цей неспокійний час, промовляють голоси мислителів із давніх епох?

До розмови запрошені гості з України та з-за кордону: педагоги й науковці, студенти і школярі – всі, хто цікавиться творчістю Андрія Содомори.

Зустріч відбудеться 29 червня 2023 року в Залі Юліана Захарієвича (авдиторія 214 головного корпусу Львівської політехніки). Початок о 14:15. Участь у заході безоплатна.

За деталями звертайтеся на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.