Зустріч письменниці Оксани Забужко з академічною спільнотою Львівської політехніки

Афіша зустрічі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на довгоочікувану розмову з Оксаною Забужко – інтелектуалкою, відомою українською письменницею, літературознавицею, філософинею, публіцисткою, громадською діячкою.

Про що йтиметься?

• Про Україну та нас у світі.
  • Про ХХІ століття і феномен «кінця історії».
  • Про «нашу спільну найдовшу подорож, яка триває».

Організатори будуть раді бачити студентів, аспірантів, викладачів, науковців, прихильників творчості письменниці. Читаймо, слухаймо, міркуймо, аналізуймо разом з Оксаною Забужко!

Зустріч відбудеться 8 листопада 2023 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 15:00.

За деталями звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.

Скористайтеся нагодою придбати книги та отримати автограф Оксани Забужко! Чекаємо. До зустрічі!