Зустріч-презентація видань Аскольда Лозинського у Львівській політехніці

Фрагмент афіші заходу

«Бо москалі – чужі люде…» – на презентацію книги з такою назвою запрошує Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Автор видання – відомий громадський діяч української діаспори та президент Світового Конґресу Українців (1998–2008 рр.), правник Аскольд Лозинський.

Про що ця книга? Це цікаві короткі рефлексії українця, який народився, виріс і став успішним в США, про українську діаспору, про проблеми подвійного громадянства, про війну росії проти України та її завершення, про український і світовий політикуми та багато іншого.

На зустрічі з уст автора можна буде:

• почути міркування про події в Україні напередодні та після повномасштабного вторгнення рф;
  • дізнатися про політику США щодо України;
  • довідатися його думку про альтернативну історію путіна і стратегії боротьби з росією.

Не омине увагою промовець і трагічні сторінки української історії – Голодомор та Бабин Яр.

Йтиметься також про інші праці Аскольда Лозинського, зокрема про збірник відгуків, рецензій та спогадів «Мрія, слово і чин», виданий з нагоди 100-ліття Українського вільного університету і 30-ліття відходу у вічність його багаторічного ректора Володимира Янева.

Організатори чекають на політологів, істориків, журналістів, фахівців з міжнародних відносин, усіх, хто зацікавлений більше дізнатися про Україну, її історію, боротьбу.

Зустріч відбудеться 23 жовтня 2023 року в Залі Захарієвича (аудиторія 214) головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 13:15.

За деталями звертайтеся на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.