Зустріч науковців Університету з представниками керівництва Національного фонду досліджень України

Банер НДФУ

6 жовтня 2021 року в аудиторії 226 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із виконавчою директоркою Національного фонду досліджень України Ольгою Полоцькою і керівницею відділу комунікації та міжнародного співробітництва Софією Азовцевою.

До участі запрошують керівників проєктів НФДУ, які реалізовують у Львівській політехніці, а також усіх зацікавлених у співпраці, зокрема потенційних грантоотримувачів, майбутніх авторів проєктних пропозицій.

Під час зустрічі презентують діяльність Фонду, детально проговорять питання проєктного менеджменту та анонсують нові конкурси.

Запрошуємо всіх тих, хто не може бути фізично присутнім на заході, долучатися до зустрічі віддалено через відеоконференцзв’язок на платформі Meet Google.

Початок заходу об 11:00.