Зустріч-дискусія «Україна – Польща: становлення та перспективи розвитку стратегічного партнерства»

Зустріч-дискусія «Україна – Польща: перспективи стратегічного партнерства»

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою та Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують усіх, хто цікавиться розвитком українсько-польських відносин, на зустріч-дискусію «Україна – Польща: становлення та перспективи розвитку стратегічного партнерства».

Захід відбудеться 6 березня 2017 року в аудиторії 226 головного навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 15:00.

Запрошені гості:

• Оксана Юринець, народний депутат України;
  • Тереза Астрамович-Лейк, доктор наук, професор Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща);
  • Іван Матковський, журналіст, експерт з українсько-польських відносин.