Засідання медіатеки «Східне партнерство» у рамках проєкту Еразмус+ EaP Initiative

Фрагмент афіші заходу

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки запрошує на засідання медіатеки «Східне партнерство».

Захід відбудеться 1 грудня 2021 року в рамках проєкту «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (EaP Initiative) напряму Жан Моне у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+.

Запрошений гість – к.політ.н., радник віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іван Нагорняк – виступить із доповіддю на тему «Перспективи саміту Східного партнерства у 2021 році для України».

Засідання відбуватиметься в режимі онлайн на платформі Google Meet. Початок о 14:15.