«Європейський Конґрес Українців: адвокація України» – зустріч-діалог з очільниками ЄКУ у Львівській політехніці

Афіша зустрічі

Цей рік ознаменований 75-літнім ювілеєм координаційної надбудови українських організацій у країнах Європи – Європейського Конґресу Українців (ЄКУ). Тож 16 травня 2024 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» організовує зустріч-діалог з очільниками ЄКУ в режимі офлайн.

Під час події учасники матимуть унікальну нагоду:

• поспілкуватися з лідерами цієї славної української організації;
  • помандрувати сторінками її історії та познайомитися з минулими й теперішніми очільниками та провідниками;
  • дізнатися про силу організації та її слабкі сторони, про тиск і вплив на європейських політиків, про відповіді на виклики, які поставило перед ними життя воєнного часу.

Європейський Конґрес Українців представлятимуть:

• Богдан Райчинець – президент ЄКУ, голова організації «Українська ініціатива в Чеській Республіці»;
  • Зенон Коваль, член екзекутиви ЄКУ, член Ради директорів Світового Конґресу Українців, політичний радник Товариства українців у Бельгії;
  • Віктор Бандурчин, секретар ЄКУ, заступник голови Союзу русинів-українців Словацької Республіки;
  • Роман Микитенко, член екзекутиви ЄКУ, віцепрезидент Світового Конґресу Українців у Північній Європі, заступник голови Координаційної ради Асоціації українців в Данії;
  • Галина Маслюк, членкиня ЄКУ, голова Товариства української діаспори Греції «Українсько-грецька думка».

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 13:30.

Докладніше – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.