XXXI Міжнародна конференція «САПР у проєктуванні машин: задачі впровадження та навчання» (CADMD 2023)

Заставка конференції

Кафедра систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій запрошує до участі у XXXI Міжнародній українсько-польській науково-технічній конференції «САПР у проєктуванні машин: задачі впровадження та навчання» (CADMD 2023), яка відбудеться 26–28 жовтня 2023 року в місті Супраслі, Польща.

Метою конференції є обмін досвідом між науковцями України та Польщі, їхніми молодими та перспективними колегами в галузі сучасних інформаційних технологій, розробки САПР у механіці, методології викладання та впровадження автоматизованих систем у навчальний процес, а також для встановлення тісніших зв’язків між дослідниками.

Тематика конференції

• Process control, identification, modeling, and simulation of processes and systems;
  • Methods and algorithms in CAD;
  • CAx applications in engineering;
  • CAD in mechanical and electrical engineering;
  • Design and implementation of MCAD and ECAD tools;
  • CAD tools in Industry 5.0;
  • Power Systems and Environmental Protection Facilities;
  • Augmented and Virtual Reality Facilities;
  • Robotics, mechatronics, and automation;
  • Microelectromechanical systems;
  • Resonators, micro-optical devices, micro-fluid devices. MEMS integrated implementations;
  • Engineering application of informatics;
  • Software, programming, algorithms, databases;
  • Engineering CAx education;
  • Additive Manufacturing and Reverse Engineering techniques e.g.: 3D Scanning, 3D Printing, topology optimization, etc.

Крайній термін подання матеріалів – 15 вересня 2023 року.

Докладніше – на сайті конференції