XXVIII Міжнародна українсько-польська конференція «САПР в машинобудуванні. Проблеми впровадження та навчання»

XXVIII Міжнародна українсько-польська конференція CADMD

26–27 листопада 2020 року на кафедрі систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться XXVIII Міжнародна українсько-польська науково-технічна конференція «САПР в машинобудуванні. Проблеми впровадження та навчання» (CADMD 2020).

Метою конференції є обмін досвідом між науковцями України та Польщі, їхніми молодими та перспективними колегами в галузі сучасних інформаційних технологій, розробці САПР у механіці, методології викладання та впровадження автоматизованих систем у навчальний процес, а також для встановлення тісніших зв’язків між дослідниками.

Головні теми конференції

• Information technologies in computer-aided design
  • Modeling and simulation of processes and systems in machinery design
  • Microelectromechanical systems design, simulation, modeling and application
  • CAD systems in mechatronics, robotics, and automation engineering
  • CAD tools in industry 4.0.
  • Engineering Education

Крайній термін подання матеріалів – 10 листопада 2020 року.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, спричиненими розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні та в усьому світі, оргкомітет надає можливість віддаленої участі у конференції CADMD 2020.