XXХ Міжнародна конференція «САПР у проектуванні машин: задачі впровадження та навчання» (CADMD 2022)

Заставка конференції

Кафедра систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій запрошує до участі у XXХ Міжнародній українсько-польській науково-технічній конференції «САПР у проектуванні машин: задачі впровадження та навчання» (CADMD 2022), яка відбудеться 1–2 грудня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Метою конференції є обмін досвідом між науковцями України та Польщі, їхніми молодими та перспективними колегами в галузі сучасних інформаційних технологій, розробки САПР у механіці, методології викладання та впровадження автоматизованих систем у навчальний процес, а також для встановлення тісніших зв’язків між дослідниками.

Головна тематика конференції

1. Ідентифікація, моделювання процесів та систем
  2. Автоматизація процесів та робототехніка
  3. Мікроелектромеханічні системи
  4. Інженерне застосування інформаційних технологій
  5. Інженерна освіта

Крайній термін подання матеріалів – 24 листопада 2022 року.

Докладніше – на сайті конференції CADMD