XVIII Міжнародна конференція «Перспективні технології і методи проєктування МЕМС» (MEMSTECH 2022)

Заставка до конференції

Кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у XVIII Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективні технології і методи проєктування МЕМС» (MEMSTECH 2022), яка відбуватиметься 7–11 вересня 2022 року в с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Метою проведення конференції є обмін досвідом між науковцями України, ближнього та далекого зарубіжжя в галузі проєктування, виготовлення, дослідження і використання мікроелектромеханічних систем (МЕМС) і встановлення більш тісних зв’язків між науковцями та навчальними закладами з метою подання й виконання міжнародних проєктів і грантів.

Основні напрями роботи конференції

• Devices ranging in size from microns to millimeters;
  • Micro actuators;
  • Micro robots;
  • Micro batteries;
  • New materials and designs for MEMS;
  • IC-compatible fabrication techniques;
  • Other fabrication techniques;
  • Measurement of micro phenomena;
  • Theoretical results;
  • Electrical interconnections;
  • Micro telemanipulation, and standards appropriate to MEMS;
  • Application examples and application oriented devices in fluidics, optics and bio-medical engineering.

Крайній термін подання матеріалів – 30 липня 2022 року.

Докладніше – на сайті конференції