XI Міжнародна науково-технічна конференція «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує до участі в XI Міжнародній науково-технічній конференції «Поступ у нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості», яка відбудеться 16–20 травня 2022 року на базі кафедри хімічної технології переробки нафти та газу Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки.

Мета конференції – обмін досвідом між науковцями й практиками, розширення та поглиблення наукових і ділових зв’язків з науковими колами і промисловими організаціями України та інших країн у сфері нафтогазопереробки та нафтохімії.

Секції конференції:

1. Перероблення горючих копалин
  2. Нафтохімія і вуглехімія
  3. Хіммотологія горючо-мастильних речовин і технічних рідин
  4. Продукти органічного синтезу
  5. Полімери, композити і нанокомпозити
  6. Екологічні аспекти виробництва та використання продуктів нафтопереробки і нафтохімії

У зв’язку з воєнним станом у нашій країні та неможливістю приїзду всіх учасників конференції у Львів заплановано проведення конференції у змішаному форматі. Учасники, які не матимуть змоги взяти очну участь в роботі наукового зібрання, зможуть долучитися до конференції в онлайн-режимі.

Більше інформації – на сайті конференції