Всеукраїнський кар’єрний захід «Час працювати 2024»: нові можливості для студентів і випускників Львівської політехніки

Заставка заходу

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів і випускників Університету на Всеукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід «Час працювати 2024».

Національний університет «Львівська політехніка» в числі 13 провідних закладів вищої освіти з Києва, Львова, Полтави та Дніпра став співорганізатором цієї масштабної події. Також до участі долучилися більше 50 компаній-роботодавців, які роблять вагомий внесок у професійний розвиток молоді та відновлення нашої країни.

12–14 листопада в онлайн-форматі на студентів і випускників чекатимуть:

• короткі та змістовні воркшопи для вдосконалення навиків і вмінь у майбутніх фахівців;
  • швидкі змістовні діалоги з HR, які поділяться актуальними інсайтами проходження співбесід;
  • актуальні вакансії, стажування й багато можливостей для професійного розвитку;
  • відверті розмови з нещодавніми випускниками, які підкажуть шляхи працевлаштування в бажану компанію.

У заході візьмуть участь провідні українські та міжнародні компанії: SoftServe, Boeing, Renesas Electronics, Deloitte, EY, Артеріум, Sigma Software, Infineon Technologies, Boosta, ОККО, Idea Bank, abmk, Farmak, Кормотех, Ензим, Melexis, ZONE3000, АКО Індастріс, DataArt, LOGITY, Сільпо та багато інших.

«Час працювати 2024» – це найкоротший шлях до першої роботи! Тож заповнюй реєстраційну форму та створюй власну карʼєрну траєкторію разом із провідними компаніями-роботодавцями!

Детальніша інформація та інші корисності – у Telegram-каналі Студії кар’єри.