Всеукраїнська конференція молодих вчених «Розвиток управлінських систем та механізмів адміністрування у контексті вступу України до ЄС…»

Заставка до конференції

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошують до участі у Всеукраїнській науковій конференції аспірантів, здобувачів та молодих вчених «Розвиток управлінських систем та механізмів адміністрування у контексті вступу України до ЄС та забезпечення економічного зростання», яка відбудеться 5 квітня 2024 року.

Мета конференції – обмін знаннями, інноваціями та досвідом у сфері розвитку управлінських систем і механізмів адміністрування, сприяння розв’язанню теоретичних та практичних проблем в галузі публічного управління.

До участі в конференції запрошують науковців, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, магістрів, а також фахівців-практиків у сфері публічного управління, адміністрування, менеджменту.

У цій конференції учасники матимуть можливість презентувати свої дослідження, продемонструвати нові ідеї та взяти участь у дискусіях з провідними експертами в галузі публічного управління.

Конференція працюватиме за секціями:

1. Трансформація інститутів і механізмів публічного управління у контексті європейської інтеграції України;
  2. Домінанти економічного зростання в сучасній глобальній економіці;
  3. Сучасні технології менеджменту суб’єктів глобальної економіки;
  4. Розвиток інститутів місцевого самоврядування та громадянського суспільства;
  5. Електронне урядування та цифровізація процесів управління й адміністрування;
  6. Економіка воєнного стану та повоєнного відновлення України;
  7. Безпекові аспекти публічного управління й адміністрування в умовах воєнного стану;
  8. Перспективи застосування штучного інтелекту в управлінських інформаційних системах;
  9. Обліково-аналітичне забезпечення у системах управління і адміністрування.

Конференцію буде проведено у змішаному форматі.

Охочих взяти участь у роботі конференції просять:

Крайній термін подання матеріалів – 1 квітня 2024 року.

Докладніше – в інформаційному листі конференції.