Всеукраїнська науково-практична конференція «Картографічне моделювання та географічні інформаційні системи»

на конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Картографічне моделювання та географічні інформаційні системи», яка проходитиме з 3 до 5 жовтня 2019 року на кафедрі картографії та геопросторового моделювання Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

Для участі в конференції запрошують науковців, викладачів, інженерів, виробничників, експертів, фахівців картографічної галузі та геоінформатики. Метою конференції є обмін науковими ідеями і досвідом у галузях картографії та ГІС.

Наукові напрями конференції

1. Бази геопросторових даних.
  2. Загальногеографічне та тематичне картографування.
  3. Географічні інформаційні системи та технології.
  4. Історія картографії.

Для участі у роботі конференції необхідно до 30 червня 2019 року заповнити реєстраційну форму учасника. Заявки на участь у конференції, наукові статті для включення у збірник Оргкомітет приймає до 30 червня 2019 року в електронному вигляді за адресою cmgis.mailbox@gmail.com.