Воркшоп «Прокачай свою діджиталізацію» в рамках проєкту EUSTS у Львівській політехніці

Фрагмент афіші заходу

15 листопада 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбудеться інтерактивний захід – воркшоп «Прокачай свою діджиталізацію».

Захід спрямований на оволодіння студентами, викладачами та іншими учасниками тренінгу навиками використання інструментів цифрової трансформації у професійній діяльності. Учасники тренінгу сформують вміння використовувати соціальні мережі для розвитку діяльності підприємства, оволодіють навиками власного брендингу в соціальних медіа.

Захід організовано під керівництвом координаторки проєкту EUSTS професорки Ярини Турчин.

Практичну частину проведуть учасники проєкту EUSTS: доценти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Олександр Марковець і Наталія Вовк. До підготовки заходу долучилися доценти кафедри політології та міжнародних відносин Ольга Івасечко, Олег Цебенко та Ірина Сухорольська, а також доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти, питаннями застосування інформаційних технологій у різних сферах економіки та бізнесу.

Воркшоп відбудеться в режимі онлайн на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:25.

Реєстрація

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.